Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz Cs1csó #54111 üzenetére

    Szülői felügyelet, most így első hallásra talán nem kell, 99 % ban én használom a gépet.
    Ami viszont nem lenne rossz, ha banki modul lenne benne, ill. védene az online bankolás alatt !

    A hálózatot nagyvállalati tűzfal / router (Mikrotik) védi, igen, itthon is.
    Tele lett a hócipőm az ócskábbnál ócskább routerekkel, amik sokszor még drágák is, és alig lehet valamit beállítani rajtuk.

    Azt nem szeretem, ha percenként feljön, hogy akkor most ez vagy az kapcsolódhat - e a hálózatra vagy sem, bár gondolom megjegyzi a válaszokat !
    Igen, a próba lehetőség az nem rossz dolog.
    Jelenleg a Panda free van fent !, eddig semmire nem jelzett egy dll-t leszámítva, de azt tudom, hogy mi volt.

    A legfontosabb az lenne talán, hogy a webezés, böngészés közben adjon minél jobb védelmet.
    Amikor keresgélek előfordul, hogy ilyen olyan oldalakon kötök ki, néha nem szándékosan, nem lennék meglepve ha minden disznóság lenne rajtuk, és nyilván van is.
    Persze nem ártana, ha erről értesítene is, hogy most ezt vagy azt fogta meg.

    A hagyományos értelemben vett fertőzés, ami leginkább exe file okkal terjedt korábban, ezek ellen gondolom a legtöbb már jól muzsikál.

    Sok évvel ezelőtt még talán Windows Xp ét használtunk, akkor használtam egy ideig egy promo ban a Panda antivirust, akkor bejött, ez abban az időben volt, amikor a norton antivirus annyira lefogta a gépet, hogy használhatatlan lett.
    Aztán újraírták az alapokról, egy ideig azt is használtam szintén promo ban, már az újra tervezett programot
    Ezzel a 2 termékkel van tapasztalatom a nem ingyenes megoldások közül.

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák