Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz Jim74 #21008 üzenetére

    nem kell különösebben állítani semmit. azt érdemes megjegyezni hogy autopilot esetén nem kapsz értesítést amikor a bd blokkol valamit. a naplójában persze ott lesz a bejegyzés hogy mit csinált. (ez nem hiba, ez az autopilot lényege)

    Amit érdemes állítani az az antivirus részben az "on-access scanning"nél átállítani "custom"ra, mert így ha a "modify" ra mész, akkor jobban személyre tudod szabni a dolgokat. igazából ott sem kell sokat állítgatni, jó az alap, viszont alap beállításnak az archívumok (tömörített fájlok) keresése nincs kikipálva. ehhez a customra kell menni, és a felugró ablaknál "archives" on belül kipipálni hogy "scan inside archives". az alatta lévő lehetőséggel meg mérethatárt lehet szabni, hogy mekkora méret feletti archívumokat hagyjon ki (mivel azzal elbíbelődnek általában a vírusírtók. ám a bd az az archívummal is hamar megbírkózik, nemrég feltettem ide képeket egy pendriveos teszt scanről. 7,5GBből 3,5 GB tömörítve volt különböző formátumokban és különböző méretekben, 5 perc alatt megbírkozott az egész pendriveal úgyhogy én nem szoktam állítani mérethatárt az archívumhoz.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák