Új hozzászólás Aktív témák

  • UserX

    őstag

    Nemsokára lejár a Dr. Web licencem, gondoltam szétnézek a piacon, mi változott az elmúlt egy év során.
    A Dr. Web ellen szólt, hogy az alverziószám növekedésével szerintem nőtt a rendszerterhelése, scan után rejtélyes fekete halálok win7 32 biten :F , szerintem az adatbázisa is gyengült, a Steam könyvtárat a kivételek közé kellett tenni, mert fagyott a játék. Védelmére legyen szólva, nem kaptam be mellette vírust az 1 év során!
    Először a Trustport Antivírust tettem fel, érezhetően fellélegzett a gépem a Dr. Web után. Bár a Laca oldala legnagyobb sajnálatomra megszűnt, ajánlott egy oldalt, amit ezúton is köszönök neki :R . Itt is elég jól teljesített a packokon.
    Tettem még egy kísérletet a Panda Antivírus Pro 2012-vel is, jobban lassít mint a Trustport, kevés a beállítási lehetősége, olyan fájlt is egyből törölt (karanténozás nélkül) a megkérdezésem nélkül, ami tuti nem vírus. Így most visszakerült a Trustport, szerintem maradni is fog! :K
    A kis laptopomra (1,3 GHz cerka) meg NOD32 5 RC-t tettem. Ezzel gyorsabb, ugyanis azon is kipróbáltam a Trustportot. Én semmilyen bugot nem tapasztaltam az 5-ös NOD-ban...
    Ezek az én tapasztalataim!

Új hozzászólás Aktív témák