Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz rdi #457 üzenetére

    Így már korrekt.
    Amikor Terry Black fogadott örökbe, személy szerint azt sem helyeselltem. Persze ahonnan ''jött'' az a szerencsétlen gyerek (ahol lenne az örökbefogadás nélkül), az sem jó, ez kétségtelen. Nehéz kérdés, az biztos.
    A vita szerintem is előbbre vihet (feltéve ha konstruktív). Ha a társadalom nagy részének ellenérzéseit jelen esetben figyelembe vesszük, akkor vagy marad minden úgy, ahogy van, vagy csak kicsi lépésekkel haladva (már ha ez haladás... :P) lehet elindulni. Első lépésben engedélyezni a melegházasságot (próbajelleggel?), aztán várni a reakciókat.
    OFFABB
    Nem tudom Izrael mennyire demokratikus ország, de rémlik valami, hogy az ottani szélsőséges ortodoxok miatt mintha elmaradt volna nemrégiben ott egy melegfelvonulás. Kíváncsi lennék, ha kis hazánkban, az ortodox katolikus hívők hiúsítottak volna meg hasonló módon (tetlegesség stb.) egy hasonló rendezvényt, mennyire hangos vonyítás lenne az emberi jogok sárba tiprása miatt, a világon egyedülállóan rasszfasiszta-mindenfóbiás országnak kikiáltva Mo-ot... :U
    /OFFABB

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák