Új hozzászólás Aktív témák

  • macipajti

    tag

    Latom kezd egeszen melegellenese valni, ugyhogy egy kis szemlyes ;]

    Az elso: Parommal meg az O ismeroseivel lementunk egy szorakozohelyre. En egy kisse faradt voltam, igy a parom az ismeroseivel tancolt, az egyik fiuval igen ''jol elvolt''(mint kiderult regota ismerte), hat egy kisse ideges lettem, hat elovettem baratnomet, hogy ''rendezzem-e a sraccal a, hogy kinek a teritoriuman vadaszgason''. Erre O hatalmas nevetesbe tort ki, miszerint: a fiu nem nagyon tenne kart benne, mivel meleg. Tehat nem engem hajtott a srac, na mondjuk a baratnomet se :DDD
    A masodik: Ket kollegam egyutt jartunk(na nem ugy :P ) inni, bulizni, stb...
    Egyszer mondtak, hogy menjek el az ''O'' helyukre, hat elmentem, kicsit felve neztek ram, hogy mit szolok ehhez, en is egy kicsit felve neztem rajuk, most mi van :F
    Na kiderult, a lenyeg, kerdeztek maradok-e, maradtam, a lenyeg:
    Az egyik ''bennfentes'' megkerdezte, a kollegaimat, (mivel uj vagyok a helyen) hogy szabad vagyok-e. Mondtak neki, hogy igen de nem egeszen abban az ertelemben :) .
    A srac odajont hozzam, megkerdezte, hogy tetszik a hely?
    Mondtam neki: A hely jo , a tarsasag normalis(tenyleg), de ez nem az en erdeklodesi teruletem. Mondta, hogy oke. Es beszelgetunk tovabb teljesen hetkoznapi dolgokrol.
    Hogy gyereket ki nevelhessen nem biztos, hogy egy meleg parnal van a legrosszabb helyen, nem mondom, hogy a legjobb hely, de van rosszabb is :(

    Gyógyszerre inni az ugyanolyan,mint akupunktúrára talajtornázni!

Új hozzászólás Aktív témák