Új hozzászólás Aktív témák

  • Lidl

    senior tag

    Sziasztok,

    Nna, tegnap beszereltem a kicsikét. Nagyon meg vagyok elégedve vele. (ASUS DC2)
    Szinte alig lehet hallani alap órajelen, és ha teljesen ki van hajtva, akkor is alig-alig.
    35-38 fok üresjáratban és 20% (1000 RPM) a venti. Futtattam egy Valley-t (Ultra, 4x ani, fullscreen) és nagyon nagyon hasít. Ez az eddigi legjobb kártyám. És tökéletesen megfelel FullHD-ban játékra. Nem kell ide 290, vagy CF (legalábbis nekem ;) ) (és csak egy i5-2500K-m van 3,6 GHz-en)
    99%-os terhelés mellet felment 74 fokra és 31% (~1500 RPM) a venti. Picit melegecske, de korábbi Sapphire 6870-em 90 körül volt, ezért vettem rá AC Accelero Xtreme II-t.
    Szóval ez is teljesen vállalható. Lehet, hogy egy kicsit megemelem a ventit (35-38%-ra) mert így sem hallani terhelésnél, mehet még rá egy kicsi hűtés. Hátha lemegy 70 fok körülre. Az tökéletes lenne.

    Mindezt csak ezért írtam le, hogyha valaki idetéved és gondolkodik ilyen kártya vásárlásán, akkor pozitív irányba lökjem egy kicsit :) Nem fogja megbánni.

    Sajnos alig volt időm tesztelni, ezért nem is vettem észre az általatok említett vibrálást. De majd ma jobban tesztelem 2D-ben is.

    Köszi
    Lidl

Új hozzászólás Aktív témák