Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    SPOILER

    Egyébként nem nagyon értem miért megy itt is meg más fórumokon is a sírás rívás hogy mennyire rossz lett a vége a játéknak. Én a kezdetektől nem számítottam full happy end-re.
    Úgy voltam vele, hogy játékot vagy úgy zárják le hogy Shepard feláldozza magát és ezzel mindenkit megment, vagy a reaperek győznek és minden elpusztul.

    Ez nagyjából nekem be is jött. Örültem a trilógiának, a befejezés is tetszett.

    A 3 rész közül ez jött be a legjobban, nagyon jó jelenetek voltak benne. Tetszett hogy Shepard mennyire kiszolgáltatott helyzetben van, mennyire fáj neki az hogy elveszíti a barátait, és hogy kezdetben nem tud mit tenni a Földért.

    A végigjátszás alatt szomorkodtam, mosolyogtam, nevettem, majdnem elsírtam magam. Morálisan megérintett a játék.Szomorú voltam Mordin és Thane elesztésekor, közben mosolyogtam egyet Mordin énekén, Gyűlöltem Kai Lenget, és gonosz mosollyal nyírtam is ki a rohadékot. Stb...

    Örülök hogy eltölthettem jó pár évet ezzel a világgal, és remélem hogy egy két dlc erejéig még játszatok majd vele.

    Köszöntem a figyelmet, és várom az Omega DLC-t. :)

    [ Szerkesztve ]

    Live-Die-Respawn

Új hozzászólás Aktív témák