Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz GhanBuri Ghan #191 üzenetére

    Ja nyilván a főnököm meg bármilyen kis koccanásos baleset után eladja az autóját mert "már nem lesz soha olyan". Nyilván ha belátod hogy ha 20-al valaki nekigurul a hátsó kerekednek akkor nem lesz cserélve a teljes hátsó traktus, még gyári technológiával szakszervizben sem, akkor közvetetten azt is igazolod hogy ez user szempontból egy ordas nagy szivatás lesz, az meg baj mert musk a jövő a tesla meg tökéletes. Mintha almafannak magyaráznám miért fontos nekem hogy a telefonomon a képernyő úgy nézzen ki ahogy és legyen t9 tárcsázás... Az is halott ügy...

    Hiába mondod hogy a gyűrődési zóna levágható, tudom, musk is mondta. Hiába mondod hogy hátulról eltalálnak, mert nyilván nem ez a gond, és nem csak olyan fordulhat elő. Én pl Közeli családtag csapott el lakott területen kívül viccesen kihelyezett követ úgy, hogy csak a bal hátsó felfüggesztést bontotta ki a kocsi alól kb de azt rendesen. Nyilván a rendőrség erre széttette a kezét, értik hogy sötét volt meg csak 90-el se ment, de hát ezzel mit csináljanak. A jobb oldalához hozzá se nyúltak, bemérték utána és kész. Márkaszerviz, akkor 2 éves autó. Ezer meg egy baleset lehet, kicsi, nagy, akármi, nem feltétlenül kell mindig mindent cserélni. Gyári technológiával se. De nem baj, emberek szerint az alaplapra integrált ssd is jobb mint a bármi amit eddig feltaláltunk, és szívesen eldobja a komplett laptopot ha a terhelés, melegedés, etc miatt garidőn túl szépen megmurdál és nem tehet semmit vele.

    Tökmindegy mert úgyse megy át, ha neked megfelel ez így, legyél vele boldog. Majd egyszer rájössz, hogy ez az irány nagyon para user szemmel. Ha nem akkor mákod volt, majd szív más eleget hidd el.

Új hozzászólás Aktív témák