Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Gertev #5799 üzenetére

    szvsz a tesztfotók legjobb ha nyersek, akkor tisztán látod mit tud az obi...de amúgy nem is értem, tesztfotókat minek utómunkázni? megmutatod, hogy mit tudsz kihozni belőle? minek? ilyenkor mindenki az obi szűz tudására kíváncsi gondolom, nem arra, hogy te mennyire tudsz belőle éleset kreálni.
    "Minden obi másképp rajzol, ha megvan benne az a tartalék, ami kihozható így belőle = jó obi. Amiben meg nincs, mehet ajtókitámasztónak..."
    ez így sztem nem igaz, az obik 99%-ából kihozható sztem monitorméretben vállalható kép, ha így nézzük tök mindegy milyen üveget veszel. nekem 5 manuálom van, és egy érkezik, a telém pl. olyan, hogy gyönyörű képeket tudok kihozni belőle, de b*romi sok utómunkával, sajnos vásár előtt nem igazán találtam róla tesztképeket, ha kaptam volna meg nem vettem volna az tutifix :DDD alapból nagyon kékes a képe, eszméletlen lágy, és CA-zik mint a franc...a végső képen persze általában ebből semmi nem látszik, de ettől még sose lesz belőle jó obi :(

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák