Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fuze

    őstag

    válasz kazsmerlaca #33339 üzenetére

    Ennek biztonsági okai vannak. A don't save-re azért csak kattintani lehet, hogy ne szálljon el a cuccod véletlenül sem.

    MAC-en lényegesen több olyan korlátozás van, ami nem teszi lehetővé a UI abszolút transzformálását és ez jól is van így. Lehet van amit az ember picit nagyobbnak szeretne, de én azt gondolom, hogy ezeket az arányokat és minden felületi elemet elképesztő kutatási és tesztelési munka előzte meg, hogy minél tökéletesebb legyen az ergonómia.

    Persze ha az airpods-ról beszélnék akkor hazudnék, mert szerintem kényelmetlen.

    (#33340) totron Úgy értettem, hogy átlag userként ha nem szabod testre mint az őrült lehetnek hiányosságok. Azzal egyetértek, hogy a linux teljesen testre szabható. Viszont érteni kell hozzá.

    Windows: Közös hálózati mappa egy lutri, érthetetlen beállításokkal. Linux NAS-ra csatlakozás sem megy csak úgy. Nem működő funkciók: System Image Backup. Még engedi is megcsinálni azt a rohadt image-t. De nem működik :) "kivették". Válasz: Használt 3d party-t. LOL

    [ Szerkesztve ]

    adms.hu | UI Designer

Új hozzászólás Aktív témák