Új hozzászólás Aktív témák

  • ThuG4LifE

    senior tag

    válasz kushwavez #33841 üzenetére

    Én nem rég váltottam, Asus z170m Plus és i5-6500-ról Gigabyte z390m és i5-9600k-ra.
    Az eddigi legkönnyebb installom volt, igaz, azért részletesen utána jártam mindennek (open core a jövő, bár a clover configurator azért még hasznos).

    Ha már lapot kell választani és viszonylag kezdő vagy, akkor igazából mindegy, hogy Asus vagy Gigabyte, a z370-es széria ajánlottabb (nvram miatt, bár a 390-esen is működik az emulált - végre van működő imessage meg facetime ;] - ezelőtt sose sikerült működésre bírni nekem :U ).
    A hangot meg rég megoldottam egy aktív stúdió monitor párral (Alesis M1Active 520 USB), bedugom és megy. Régen elég szívás volt jól (hangos és recsegés mentes) működő audio kextet találni. Bár most megy minden alaplapi portom, de csak teszteltem.

    Egy szó, mint száz:
    Ha Hackintosh kell akkor pénztárca - google - vásárlás - (egy kis szívás mire telepíti az ember a macOS-t) - öröm és bódottág. :D

    ''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

Új hozzászólás Aktív témák