Új hozzászólás Aktív témák

  • SsPL711

    őstag

    válasz Leigazoka #178 üzenetére

    A "teszt" amit olvastál hemzseg a hibáktól, feltételezésektől, Z623-as összeghasonlítást nem olvastam, ellenben Z323-ast említ, hogy azokhoz képest milyen tiszta a T&V.
    Majd utána azt pedzegeti, hogy állítgatni kell a magasat, mert sok a mély a T&V-ben.
    A "cikk" vagy "teszt" egy erősen marketing szagú hirdetés, mindenféle mérést és egyéb konkrétumot nélkülöz.
    Dilettáns megjegyzésekkel tarkított tényeket viszont annál jobban állít, pl. ezen jót röhögtem, (részlet):
    "...csak 30 Hz lehet a mélynyomóból kihozható hangok legalacsonyabb frekvenciája, szóval ez alatt nem igazán fogunk hallani semmit, holott az emberi fül képes a 20 Hz-et, de akár az alatti értéket is befogadni."

    A Z623-as 130Watt-os mélynyomó teljesítményét nem tudom, hogy hasonlítja egy 30Watt-os mélynyomóhoz...stb, még ha az egy felélesztett, neves(?) német gyártó terméke is legyen.

    Hozzátenném, hogy nem akarom védeni a Z623-at, nem vagyok Logitech Fan, de ez alapján a "cikk" vagy "teszt" alapján dönteni, nagy bátorság.

    Meg kell hallgatni mind a kettőt (Z623 vs. T&V) ugyan arról a forrásról ugyan azokkal a zenékkel, ugyan azon körülmények közt, majd dönteni vagy akár véleményt alkotni.
    De, nem úgy mint ez a tesztnek nevezett förmedvény.

    [ Szerkesztve ]

    NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

Új hozzászólás Aktív témák