Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz neilszab #119 üzenetére

    Ezt olvastam én is lebegtetni, szvsz nem kell töle fázni (a rengeteg meg erős túlzás).
    Olvastam olyantól is aki törte a panelt mert nem tudta átváltani szekvenciálisról H-ra, és erőltette.
    ...és ez egy H váltó, szvsz a felhasználók nagy része rángatja, mint ahogy a pedálokat is rugja mint kezeli...pedig attól nem lesz gyorsabb senki.
    Most már több mint két hónapja megvan a G25 és rendesen kap, ahogy kell...csak H váltásban használva.
    Nincs kizárva hogy előfordulhat bármilyen probléma mint ahogy bármivel előfordulhat bármilyen probléma, csak a gyártó vállal garanciát, én nem ígérhetek.
    De nyüstölöm rendesen és mükszik ahogy kell.
    Az hogy vmi gagyin néz ki belülről ez azóta nem mond nekem semmit mióta szétszedtem az évek óta müködő automata mosogépemet, vagy egy effektpedált, joy-t...stb.
    az ember szinte sajnálja a ráköltött pénzt amikor belenéz ezekbe a dolgokba,...de müködnek, évek kellettek ahoz hogy szét kelljen szedni vmi miatt.
    Eddig egy kifogás merült fel a részemről a G25 kapcsán hogy gyorsan koszolódik, viszont előnye hogy nem szívja be mint egy Momo mondjuk.
    Van DFP-m is, nem sokat használtam, nekem a középállása nem jött be.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák