Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    válasz ubyegon2 #10844 üzenetére

    Ok.
    Pontosan a tipikus topik tünetek sajnos itt is.
    Van 1-2-3 aktív ember aki sajátjának tekinti a topikot, jogot formál hogy basztasson célozgasson cinikus aláírásokat tegyen stb.
    További kellemes barátságos légkört kívánok a barátságos Linux hívőinek.
    Habár lehet tényleg a Linux-szal semmi gond, a köré gyűlt elborult agyú fanatikusokkal és ezek "barátságos" hozzáállásával van a nagyobb probléma.
    Köszöntem hogy itt lehettem, a Mint telepítését amúgy önerőből megoldottam dualbootba egyedül, az utána következőkért elnézést kérek, bepofátlankodtam egy Linux kezdőknek topicba mint Linux kezdő, és még a gondjaimra tanácsokat is merészeltem kérni.
    Ezen soraim arra topikra is vonatkoznak, további barátságos, cinizmus és szarkazmusmentes (...???) fórumozást kívánok.
    Nem gond, elveszítettetek egy kezdő lelkes laikust,érzékeny lelkében még hetekig tátongó sebeket hagyva, amennyiben a többi 10-100-1000-hez is így álltok hozzá akkor már értem a Linux alapú oprendszerek csekély elterjedését.

    Próbálom önerőből megoldani a gondjaimat, a Google-search legalább nem ad cinikus aláírásokat a keresésekre és en-hu fordítást is tud.

    További kellemes fórumozást.

Új hozzászólás Aktív témák