Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GGAllin

    tag

    válasz CPT.Pirk #43728 üzenetére

    a vendég felhasználó mindig az alap beállításaival töltődik, tehát bármit csinál a felhasználó nem marad meg kijelentkezést követően.
    nyilvános helyen lenne internetezés céljából azért gondoltam hogy ez lenne a legjobb megoldás, de valahogy át kellene állítani ezt a pár dolgot..
    arra gondoltam hogy ott kellene ahonnan betölti a felhasználót, de nem találtam semmi ilyet neten se

    bite it you scum !! ~GGA

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz CPT.Pirk #43728 üzenetére

    Kedves kollégám, CPT.Pirk

    A fiammal most beszéltem egy perce telon a kedvét nem akarom elvenni, hogy linuxot akarjón használni, én inkább most örülök hogy érdekli végre, ez nektek köszönhető főleg és köszönöm is most itt eszt is meg mindenkinek. :) :R :C
    A 8Gb-os pendrájáról neki ez nem sikerült bootolni és mondtam neki hogy F11-et nyomjon és bejön a biosa boot menüje és válassza ki hogy pendrájáról induljon a gépe.
    A bios uefi-e?, buta a kérdésem ezért bocsánat, mit mondjak a fiamnak?
    A régi hagyományos bios-nak a neve, mert idáig nem foglalkoztam ilyen mélységben biossal?
    A lényeg én biztatom öt hogy ne adja fel semmi képen.

    Keves kollégám, (#43730) Syl Ere a hozászolásodra reagálnék mint szülő.............

    A fiam szerencsémre eléggé makacs is tanulásban is kitartó típusú.
    A nagy szerencsémre igen igaz az állításom mert sosem kell noszogatnom ezért....
    A lényeg írod és mondod is gépen nincs OS igen direkt nincsen mert, így engedtem csakis meg hogy gépet vegyen saját zsebpénzéből.
    Tehát most aszt mondod akkor bármelyik linux telepítővel elbír még egy kisiskolás gyerek is.
    Hát biztosan igaz is tényleg de fiamnak nem bootol a pendrájáról, pedig én a távolból biztatom is hogy ne add fel........
    Mit is csináljon és hogyan...
    Üdv, István László

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Új hozzászólás Aktív témák