Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz apszi #37604 üzenetére

    Minden fájlrendszer gondolom az eredeti rendszerkörnyezetében hozza a legtöbbet, így lehet van Linux alól NTFS-re írásnál is van némi veszteség. Viszont, mint mondtam fentebb, nálam hozta a 3.0 tempót adatmozgatásnál és vsz esetedben is javítana rajta a gyorsabb interfész.
    Inkább fordítva, Windows alól az Ext4 írása, az ami már kevésbé jó. Először a Paragon ExtFS-t, másoltam a felcsatolt Ext4 partíció home könyvtárába egy nagyméretű ISO fájlt, de 2x MB/s föle nem nagyon akart menni...majd kipróbáltam az Ext2FSd-t, amivel már javult a helyzet és mondhatni, némi veszteséggel ugyan, de kb. hozta az elvárható értékeket.

    Más:
    Már csak azt nem tudtam megoldani, hogy a Bitlocker meghajtót lekezeljen Linux alatt, ugyan vannak leírások, de macerás, nem sikerült. Illetve fordítva, a LUKS által titkosított eszköz sem hozzáférhető Windows alatt, persze van hozzá program, de az csak XP-t bezáróan működik. :D
    Szal, aki jelszóvédett külső meghajtót akar használni több platformon, az egy VeraCrypt és társaival jár a legjobban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák