Új hozzászólás Aktív témák

  • TAKÍÍ

    tag

    Nem rég írtam ide: ugye régi gépen egy Linux Mint 17 és mostanában feltünt egy két dolog ahogy használni kezdtem.
    Valaki ajánlotta a Bleach bitet, használtam jó és tetszik. Amit akartam sziinte mindent letröölt. Egyet kivéve, kb a lényeget. Azt utálom, ha a Firefoxba elkezdek begépelni egy oldalt nevet és rögtön kidobja az egész oldalt. Szemléltetem: pl elkezdi az ember beírni, hoyg you... és rögtön feljön a youtube. (Mármint értitek nem töltbe csak kiírja végig) Van még egy pár oldal, amin ezt csinálja, de azért nem mindegyiknél. És fogalmam sincs miért? Könyvjelzőkbe egy oldal sincs bejegyezve. Ezenfelül minden sütüt/előzmény törlök. Majd bleach. ééés még utána is ez bennmarad... :W Miért? mit és hol tárol ez?

    Apróság: ha jól látom, nem lehet asztalra ikonokat kirakni. (Tudom erőforrásigény meg stb, de én úgy látom, hogy nem is engedi. Viszont, ha épp valamit használok pl pendrive, vagy DVD film nézés, akkor rögtön kikerül egy Ikon az asztalra. Ja ha filmet néztem DVD n hiába nyomkodtam a kiadás gombot fizikailag a DVD lejátszón, az nem használt, csak a kiadás parancsra reagált a lejátszóban. :)
    Opera ha jól látom Nincs Linux Mintre (32 bites)?

Új hozzászólás Aktív témák