Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEO001

    aktív tag

    válasz doriath #6294 üzenetére

    Így van. A pszichés tudatosítás is működik. :D

    "Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

  • proly01

    őstag

    válasz doriath #6294 üzenetére

    Csak azt nem értem,hogy ez mi a franctól lehet ez a folt a bal sarokban.Pedig 1500% hogy ez nem volt mikor hazahoztam :(( Hidd el engem sem zavar csak ahol nem 16:9 es a kép ott mert ott gyakorlatilag megy a film a tv közepén alul bal oldalt meg ott a nagy folt.
    Én például ps3 on nem is veszem észre egyáltalán mert ott javarészt a játékok nagy része teli képes,de pl. mikor elindítasz egy játékot és ugye besötétedik a kép ott kegyetlen vagy ahogy te is említetted ott ahol fekete rész van a játékban :W
    Ma például pont azt néztem hogy nekem a gép is össze van kötve a tv-vel vagyis a PC hogy érthetőbb legyek,és van rengeteg fekete hátterem és azt figyeltem meg hogy ma se felhősödés se folt nem volt a tv-n :Y .Eltelt fél óra megint ránéztem akkor már újra ott volt a folt és a felhősödés is....nem értem én ezt :(((
    Főleg azt nem hogy miért van hogy ha nyomod előre a kávát akkor eltűnik a folt :(
    Megpróbálok én sem foglalkozni vele és kész.Csak mindig attól félek ilyenkor hogy nehogy valami nagyobb baj előjelei legyenek ezek a hibák.
    Meg nekem néha olyan mintha nem bírná a tv a saját súlyát és ha alulról megemelem bal oldalt kiegyenlítve a súlyt a foltnál van hogy akkor is eltűnik.Jó lenne ha valaki kiokoskodná mitől lehet és hogyan lehet megszüntetni.
    Valaki mondta hogy a csavaroktól lehet hogy túl húzták őket.Hát lehet ki kellene csavarni a csavart egy picit.Én már megtettem volna csak nekem falon van és így igen nehéz :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ....Pr:)ly....

Új hozzászólás Aktív témák