Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz Dany007 #7962 üzenetére

    Igen, jól hangzik, de azért az említett 16 szekció miatt azért mégsem tökéletes az élmény, sőt, van akit kifejezetten zavar, mert ilyenkor olyan, mintha "felhősödést" látnál... Szóval franc tudja, akkor lesz ez nagyon jó, amikor a ledek nem a széleken lesznek (edge lit), hanem a panel mögött, és egyenként lehet lekapcsolni őket (és mondjuk pixel méretűek lesznek :DDD ). Na akkor majd ott lesz csak feketeség, ahol kell, és ott lesz fény, ahol kell. Lehet már vannak ilyen tévék, sosem követem a felsőkategória csúcsát, mert arra úgysincs lóvé. De maradjunk annyiban, hogy nemrég vettünk egy 42LW4500-at, tehát mondjuk középkategória, és maximálisan meg vagyok vele elégedve. :K
    Mondom, még ezt a "nem tökéletes, de használható" local dimming-et is használom, mert azért néha jól jön látványra. :)
    Egyébként jó beállítással igen jó képet lehet kihozni belőle, mind fényerőre, színhűségre, és a feketét illetően. Nincs ugyan kalibráló eszközöm, de úgysem az nézi a tévét, hanem én, így a lényeg, hogy nekem tetsző legyen. :DDD

    Eladó switch-ek: OUTEMU Silent Cream Yellow, HAIMU Heartbeat silent linear, AKKO Piano Pro v3

Új hozzászólás Aktív témák