Új hozzászólás Aktív témák

  • rwin5

    őstag

    Sziasztok! Írtam a milyen tv-t vegyek topikba de nem kaptam segítséget, ezért tőletek szeretném megkérdezni:

    Egy kisebb szobába szeretnék televíziót vásárolni. Ezzel kapcsolatban igényeimet nem tudom elmondani, maximum annyi, hogy néha néznék rajta filmeket pendrive-ról ha lehetséges HD-minőségben. Magát televíziós csatornának sportcsatornán kívül nem nagyon szoktam. (kb fél éve nem néztem tvt)
    A TV és az ágy (fejrésze) között nagyjából 4,5-5 méter van. A tv szélességre maximum 170-180 centi hely van, de szerintem ilyen széles nem kell, de majd Ti felvilágosítotok. Később falra szeretném majd felrakni, tehát olyan modell kéne amely állvány segítségével (lehet mindegyik az nem tudom) majd fel lehetne fúrni. Most ez azért nem kivitelezhető, mert tavasszal lesz belső felújítás falfestés + világítás felújítás.
    Ha az lehet kritérium a modell kapcsán, elvileg az m-marktban szeretném megvásárolni, mert ott a garanciáztatás miatt közel vagyok.
    Maximum pénzösszeg 200.000Ft.
    Szerk: annyi eszembe jutott, hogy a 3D funkció nem érdekel semmilyen szinten.
    Köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák