Új hozzászólás Aktív témák

  • amtibacsi

    aktív tag

    Ma volt időm kicsit vacakolni a TV-vel. Kipróbáltam néhány média szervert is. Eközben rájöttem valamire. Sima file megosztással is látja a TV a laptop (Lenovo T60 2 giga rammal) megadott könyvtárait (windows 7), de csak az avi kiterjesztést. Gondoltam egy nagyot és átneveztem az mkv 3D-s filmeket avi-ra :-) Pl. 3dfilm.mkv helyett 3dfilm.mkv.avi lett a neve. Így már rögtön látta is a TV és csodák csodájára simán le is játszotta :-) Szóval tényleg okos, mert hagyta magát átverni :-) A megosztás mondjuk kicsit bonyolultabb volt, mert valami Otthoni csoportba is be kellett tenni, csak így látta. Külső vinyóról is működik természetesen.Ami még érdekes, hogy wifiről is megy a 3d film folyamatosan, míg bármelyik média szerverrel többször megállt tölteni a nagy file-okat. Amit nm értek, hogy néhány mkv-t nem tud lejátszani, míg a laptop VLC lejátszóval simán lejátsza. Most éppen egy ilyet konvertálok avi-ra, de baromi lassú, 30%-ot csinált meg 3 óra alatt. Nincs valami gyorsabb konverter ? (Freemake Video Converter a jelenlegi)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák