Új hozzászólás Aktív témák

  • fricc_

    tag

    válasz huncutka1029 #54586 üzenetére

    Elozmeny

    Nos, a héten be lett jelentve hibára.
    Másnap kijött a szerelő, neki is megmutattam amit láttam, alaplapot cserélt, de a hiba nem szűnt meg.
    Elvitte a TV-t. Annyiban maradtunk, hogy látja a hibát, de nem tudja hogy ez mennyire esik bele az elfogadható hibahatárba, elvégre a 3D-t mindenki másképp látja.

    Másnap bementem hozzá, szerelt valamit a TV-n, valamint megnéztünk egy másik TV tökéletes tesztképét.
    A szerelés után csak egy picivel lett jobb a kép, valamint előkaptam a Blu-Ray lejátszómat, és azzal is megnéztük, hogy a helyzet sokat nem változott.

    Másnap visszakaptam a TV-met az eredeti alaplappal és abban maradtunk, hogy majd jelentkezik.
    Tegnap hívott, hogy a központból megkapta az engedélyt a cserére, ma elvitte a készüléket, kiállította a cseréhez szükséges papírokat, bementem a boltba és elhoztam az új TV-t.

    Azt hiszem egy szavam sem lehet a szerelőre, hiszen nagyon korrektül járt el, és végül a TV ki lett cserélve :-)

    Hogy mi lett helyette?
    Hát bátor voltam és a mostanában "közönség kedvenc" 42lb650-est választottam.

    A tapasztalatok?
    Első bekapcsoláskor, megijedtem, ha ennyi ideig áll fel a webos, akkor bele dőlők a kardomba. Hát nem egy sebességbajnok. A fekete tényleg szebb volt az LA szériánál, de megjelenítésben más hibátt nem nagyon tapasztalok így fél nap után. :-)

    Egy problémám volt, nem tudtam a NET-et rákötni, se Wi-Fi-n se LAN keesztül hasonló problémával találkoztam mint itt, azért csináltam egy szoftver frissítést, pendrive-ról, de az sem segített.

    Úgy gondolom, hogy a hiba valahol a készülékben lehet, mert ha LAN-on keresztül egy DHCP-t vel kiosztott IP cím gondot okoz neki, illetve egy jelszó nélküli Wi-Fi-re sem tud tisztességesen feljelentkezni, akkor részemről lezártam a kérdést, több időt nem akarok rápazarolni...
    Mivel a NET úgysem fontos, ez valami szoftveres probléma lehet, majd csak megoldják... :-)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák