Új hozzászólás Aktív témák

  • huncutka1029

    addikt

    válasz szaszalino #49460 üzenetére

    azért, ha van kedved, és időd, csinálj már pár screen shotot a menüről ahol a kép beállítások vannak.
    Mert annak ellenére, hogy én makacsul állítom, hogy az edge led sokkal jobb, bár nagyobb odafigyelést, és ráfordítást igényel a beállítása, a direct ledet is be lehet lőni.

    1
    nagyon sok függ az adott szolgáltatótól is, nem mindegy, hogy analóg, vagy digitális csatornát nézel.
    Ki a szolgáltatód? lehet, hogy írtad már, de nem látom, kábeles, vagy tányéros?
    jelerősséget, és minőséget nézz a hangolás menüben
    A tuner sokkal érzékenyebb, mint más gyártók esetében, ezért a jelminőség kulcstéma!
    Ha 80% alatti értéket produkál, első körben reklamálj a szolgáltatódnál.
    2
    egy helytelen beállítás, nagyon elviszi a képet, ezért fontos, a megközelítően színhelyes beállítás
    3
    kontraszttal, és élességgel, valamint a háttérfény helytelen beállításával nagyon el lehet kefélni az összhatást.
    Keress meg priviben, ha nem akarod mindenkivel megosztani a gondjaidat, segítek "enyhíteni" a gondodat, a technika lehetőségein belül.
    Szívesen elmagyarázom az összefüggéseket a különféle beállítások között.
    Kérlek ezt ne vedd sértésnek, vagy cinizmusnak, komolyan szeretném, ha kihozhatnád a legtöbbet a technikából. Az LG szerelők nem fognak ilyenekkel bajlódni, mert jutalékban, és fejkvótában dolgoznak.
    Én sem vagyok próféta, csak van már tapasztalatom az LG vel, és "régi motorosnak" érzem magam.
    ;)

    a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

Új hozzászólás Aktív témák