Új hozzászólás Aktív témák

  • ayo

    addikt

    válasz sb #43245 üzenetére

    jaja, azért is írtam feljebb még, hogy takarítani kell :) 3C kb. ua, csak aszem kisebb NM. nekünk egyébként valamennyivel kevesebb a por az 1 év alatt, szóval nem mondanám, hogy nem dolgozott. nálunk is ált 001-et mutat, viszont főzés vagy ablaknyitás után már egyből felmegy. anno olvastam, hogy 60% értelme van, ha nyitott ablaknál is be van kapcsolva, de igazából nálunk erkélyajtó mellett van, és így valamennyire azért dolgozik is. nekem allergiára jó volt (becsuk mindent, 30 perc és már nyugi van), meg sok otthoni barkács-téma ment és akkor tök jó volt, hogy bekapcsoltam (érezhetően jobb volt dolgozni meg takarítani, mint mikor nem volt gép). főzésnél is nagyon jó, mert be szokott menni azért a szag, hiába az elszívó v ablak, és pikk pakk elmegy a rossz szag, meg persze a káros anyagok. plusz jó automatizálások vannak benne, pl. nekem fontos hogy jelezze ha bizonyos fok alá v fölé megy, télen v nyáron, akkor légkondit úgy kapcsolom be, v ablakot zárom. vagy csak simán ha 050 a levegő kapcsoljon be és jelezze telón hogy baj van :)
    de igazad van, van ennek topikja, adalbert1 szerintem ott nézz még körbe.

    http://jateknaplo.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák