Új hozzászólás Aktív témák

  • LÁZ

    Topikgazda

    válasz wody21 #32972 üzenetére

    sajnálom

    sajnos a rendelés lemondás procedúra egy trágya, nincs mit szépíteni, én pl évek óta mondom nekik, hogy legyenek már szívesek egy 'cancel order' gombot odarakni a shopba, akárcsak időkorlátosan is, hogy számol vissza, meddig lehet....de lfsz, inkább ímélezgessél, telefonálgassál stb.....legutóbb cseteltem az angol szupporttal, nem igazán akarta megérteni a csaje, hogy miért is akarom visszaküldeni ( ha 1 nap 2nél több rendelést adsz le, már káosz nekik), de aztán nagy nehezen sikerült (vicces, hogy a return slipet kb egyszer sem sikerült a válasz emailhez rögzíteni, mindig szólnom kellett pluszban), de slip nélkül.

    Szerencsém volt, mert egy normálisabb magyar csajéval utána sikerül beszélni (magyar vonalon se garantált, mert van aki csak a marketinget mondja vissza, meg a sajnálomokat), és küldött egy futárt, aki elvitte, és 2 napon belül a pénzt is visszakaptam...mondjuk az egész hajcihő kb nettó 2.5-3 hetet vett igénybe így is :U .

    úgyhogy bármennyire is fanatik vagyok, nálam is remeg a léc, még egy dobásuk van nálam, az 16.án kiderül, hogy mennyire gondolják komolyan....

    ps. a világuk lenne könyebb egy cancel order gombbal, ami pl 24 óráig aktív, de nem. :(

    insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

Új hozzászólás Aktív témák