Új hozzászólás Aktív témák

  • 0karmacoma0

    senior tag

    válasz la_cc #922 üzenetére

    Hát az endgame item farmolás tényleg kicsit szenvedős. Level 93 körül vagyok, COF-ban most fog kijönni a tier 7 affixek gyakrabbak cucc. Van egy színkódom minden slot-hoz 1-2 base-re, nagyjából 7-10 exalted affixre szűrve, és ezekből eddig kettő esett. Még nem esett dupla exalted és összesen 1 db Tier 7 itemet találtam(Elvileg mindet mutatja a szűrőm, de lehet maradt a földön valami random affixes amit otthagytam). Kiemelném, hogy a legkisebb szükségem sincs tökéletes itemekre, még midnig találok upgrade-eket rosszabb base-eken, de ennyi drop azért kicsit azért kevés, hogy aztán az ember szétbarmolja 2 sec alatt egy balszerencsés anullal Rune of removallal. Uniqueokkal viszont őrült szerencsém volt. Esett pár 1 legend potenciálos Boneclamor, egy 1 és egy 3 potenciálos Exsanguinous. Előbbire rámákoltam egy intet, utóbbihoz még várom a szerencsenapom, meg adok időt hátha találok a mostani jelöltnél jobb donort. A twisted hearthért küzdöttem erősen. Szerintem 6-odikra esett ki, de arra is kaptam 1 legó potenciált. Azzal is várom a tökéletes itemet ne legyen nagyon szomorú, ha rossz cucc megy rá. Ami nem tetszik, hogy baromi lassú emelni a korrupció mértékét. Mindig igyekeztem eljutni egy Shade of Orobysshoz, de ilyen 10-20 között adtak bonusszal együtt is. Lehet én nem vágom mi a gyorsabb menete ennek, de így nagyon lassú.

    Btw. Őrült jó játék, totál rápörögtem. Az observatorium iszonyú jó design. Ilyenből kell még két-három alrendszer, és kifejezetten vonzó lesz az endgame. Talán valami cél hiányzik még. Mert nem látom mit akarok majd megölni, ha kiesnek a csodák.

    Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

Új hozzászólás Aktív témák