Új hozzászólás Aktív témák

  • la_cc

    addikt

    válasz Har_melin #919 üzenetére

    Én is szopok Lagon-nal, pedig nem rossz kis fight. :D Ha ranged vagy, akkor a lépcsőről lehet szórni az áldást, ott nem ér el az íves köpése, ami engem eddig mindig fixen 1 hitelt.

    Más, 86-os a kari, már a 100-as echo-k pörögönek, szarásig vagyok matival, runával mindennel, de az istenért sem esik olyan motyesz, amivel lehetne valamit kezdeni vagy nem az van, hogy rá kell tennem 2 plusz affix-et T1-ről, ami nyilván, Hope tekercs ide vagy oda, megeszi a crafting potenciált és baszhatom a kis roll-okat.

    Továbbra sem esik az a pár szem uniq, ami kellene. Sem amu, sem relic, pedig csak ezeket pörgetem a proféciákból, de azokkal sem vagyok előrébb, mert gyakran van, hogy 3-ből 2 ugyanaz a szemét, amikor teljesül a feltétel. Az uppolos rúnát is tolom egyből.

    Azt is kicsit furának érzem, hogy kicsit "visszafele" van ez a gear-elési process: ugye sok must have empowered blessing lehetőség van, plusz ugye legalább a 3/4-es roll-al, ami helyet tud felszabadítani a gear-en másnak.

    Pl. T3 Temporal dungi is lvl 95-ösön hozzáférhető csak, ami már egy igen komoly idő beleverése a game-be... :U Arról nem is beszélve, hogy a target farm (nekem speciel a kesztyűje) csak utána indulna.

    Immortal Eye mob sincs sehol a monolitok során, pedig vagy 6 proféciám lenne rá a target farm végett.

    6-os CoF-fel a fentiek, persze.

    Elég jónak érzem a game-t, de ez az endgame gear-elés egyelőre eléggé nehéz és nyögvenyelős, ez lehet csak a "tapasztalatlanságomnak" vagy az solo self found módnak köszönhető, de Poe-ban ilyenkor már tudtam trade-lni ezt-azt, ami előrébb lökte a karimat szép apróbb lépésekben.

    Aki a merchant-ot választotta, be tudna számolni, hogy hogy megy a trade? Mennyibe mennek a cuccok? 100 000 gold-ok? Milliók? Van választék a trade-n? Hogy kell elképzelni?

    [ Szerkesztve ]

    ~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

Új hozzászólás Aktív témák