Új hozzászólás Aktív témák

  • Har_melin

    addikt

    válasz la_cc #826 üzenetére

    Ha a CoF módot választottad (nem kereskedsz), akkor nem biztos, hogy érdemes rúnákra költeni, jobban jársz a stash tabbal.

    Az én gyakorlatom:
    - Eleve kiszedem a buildhez szükséges +lvl affixeket. Néha szívás, mert három Rune of Removal is elmegy rá, de ezek fontosak.
    - Ki szoktam szedni az egyéb +lvl affixeket is, ha olyan cuccon vannak, amit a lootfilter valami másért mutat. Ki tudja mikor lesz jó.
    - nem mindig, de általában kiszedem a penetration affixeket is, mert ezek általában ritkán jelennek meg.
    - ha valami olyanba botlok, amiről nem tudom eldönteni, hogy mmennyire fontos (pl. mert olyan classhoz tartozik, amivel még nem játszottam), akkor berakom a craftba és megnézem, mennyi shard van már belőle? (dropból). Ha nincs, vagy csak pár darab, akkor ha bővében vagyok a rúnáknak és a Glyph of Hope-nak, akkor kieszedem. Ha szűkös a készlet, akkor inkább hagyom, majd az új build lootfilterével valószínűleg találok belőle.

    A CoF eleve megnöveli a drop mennyiségét (nem vagyok benne biztos, de szerintem a shard/glyph/rúna dropra is vonatkozik), másrészt lvl4-től sokkal több exalt esik, és még erre jön rá a próféciák jutalma. Nem az a gondom, hogy nincs shardom vagy rúnám, hanem hogy nincs helyem az exaltoknak, folyamatosan veszem az új rekeszeket a ládába.

    Védd a fákat - egyél hódot!

Új hozzászólás Aktív témák