Új hozzászólás Aktív témák

  • laposonly11

    senior tag

    válasz gzoll #3885 üzenetére

    "Írja fel egy papírra a memóriába be nem férő részt, azt majd visszaolvassa? O_o"

    - Nem, kiírja a háttérttárba ahogy eddig is kellett volna, de ha valaki fullra megtelt HDD vel próbálkozik annak külön gratulálok! :DD
    A nem informatikában pedig igen, kiírod egy papírra! :DDD

    "a modern technológiai eszközök és megoldások bonyolultak. Nem hülyék készítik őket, és alapvetően nem hülyéknek."

    - Ennek ellenére látni pláza cicákat 8 magos mobilokkal, és mik nem vannak működnek mert taperoláshoz készültek. A nem hüllye készítőkről meg csak annyit hogy az összes DirectX a 12 verzió előtt, szerinted mi volt és ez csak egy dolog a sokszáz közül?! :)

    Szerintem rohadtul gyorsan be kéne fejezni ezt az irányvonalat, hogy valaki ír valamit, és azt, hogy válaszként hozzáértés hiányában butaságokkal körbeszórt idétlen csűrcsavarral kirókázzon valaki egy olyan hozzászólást, aminek látszólag a célja csak a butaság további kiböfögésének az alapjának a megteremtése.

    - Ezt olvasd fel magadnak egy párszor és togateam kollégának is, mert a kutyát nem érdekli hogy neki van működő win10 e féltucat hardveren és érdemi hozzászólásra képtelen, méghozzá azok felé akik problémákkal küzdenek, neked meg hogy alapvető informatikai tudásod nincs az már előtte is kiderült, mondom ezt úgy hogy én nem vagyok informatikus!!! :W

    Ja és ne olvass blikket! :U

    [ Szerkesztve ]

    Ordo est anima rerum.

Új hozzászólás Aktív témák