Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz challo #19113 üzenetére

    Ha ez "vigasztal" bárkit is, pl. a becsületesnepperrel ugyanígy jártam, legalábbis az István se egy nagy durranás, korrekt, de csak abban az értelemben hogy vele normálisan lehetett beszélni, (ez lenne az alap), viszont amikor már menni is akartunk a telepjükre, akkor nem ő vette fel a telefont, hanem a kollégája, na vele akkora "élmény" volt társalogni (pont ugyanaz a stílus, modor, stb. mint bármelyik Fehér úti nepper) hogy megspórolt nekünk egy Budapest-Gödöllő utat :D

    Kiszámolóval még nincs személyes tapasztalatom de ők mind csak egy jól felépített brand, aki mögött ember(ek) van(nak), nyilván nem ugyanaz olvasni a szépen megfogalmazott írásaikat, meg face to face.

    A számlaadás meg határidők betartása meg.. ugye van a mondás hogy gyorsan, olcsón, jól dolgozunk, legalábbis kettőt választhatsz, és abból talán egy igaz lesz :DDD

    Másrészt attól még igazuk van, sok a megbízhatatlan szaki, az emberek pénzügyi tudása/tudatossága botrányos, és a magyar használtautó vásárló hülye ;]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák