Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    válasz DeFranco #5896 üzenetére

    Köszönöm! ha lesz kérdés kereslek!

    ezt egy másik topikba is írtam mert oda talán jobban illik (lakásvásárlás hitelek stb) de ide is beollózom ha már itt jobban pörögnek a dolgok

    "én ma voltam egy ilyen irodai megbeszélésen közvetítőnél, és ott kaptam azt az infót amin nagyon kiakadtam:

    mármint hogy ujjépítésűnél az ő -mármint az építtető/kivitelező-ügyvédjüknek kell a szolgáltatását kötelezően igénybe venni 1%

    Na most ez az ügyvéd anélkül hogy szerintem nagyon sarkosítanék de több mint 100% az ő vagyis a építtető/kivitelező érdekeit fogja nézni és nem hívja fel -legyünk rosszindulatúak- a figyelmem az esetleges számomra hátrányos szerződési tételekre. Na most akkor minek fizessem ÉN ezt a költséget? Majd szerzek én egy ügyvédet aki az én érdekeimet szem előtt tartva nézi át a szerződést és felhívja a figyelmem a dolgokra ha úgy alakul.

    most akkor 2 fele kell fizetnem? vagy ez a kötelező ügyvéd dolog ez nem csak egy átverés és ha teszem azt hozom a sajátom akkor nem szólhatnak semmit? (le van ez írva valahol jogszabályban ?)"

    :F

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák