Új hozzászólás Aktív témák

  • RVR400

    veterán

    válasz kevinbest #78918 üzenetére

    Spemallos Elephoneról tudok nyilatkozni: még javítaniuk sem sikerült, visszakaptam ugyanazzal a hibával, mint amivel elküldtem, ráadásul még ezért elkértek 18 USD-t. Visszaküldhettem volna megint javításra, mert sem az árát nem akarták visszaadni, sem cserélni nem akarták, így hosszas huza-vona, és Tibcsi közbenjárásával felajánlották, hogy a teló árának a felét megkapom, amit ŐK állapítottak meg 87 USD-ben (nem, nem az order price, hanem a phone price felét), mivel a teló 175 USD volt, az eredeti postaköltség felét ugye elfelejtették, meg azt is, hogy ugyan a paypal visszaadta a visszaküldésem árát, azonban a szar teló postadíját megfizettették vele a "javítást" követően.

    De még itt is csavar volt a történetben, mert mire oda került a sor, hogy nem foglalkozok velük, inkább veszek egy alaplapot magamnak, úgyhogy utalják a pénzt, addigra levonták a vásárlásnál felhasznált 5 USD kuponomat, amit a korábbi vásárlásom után válthattam be, így felezték meg az összeget, majd végül úgy sikerült paypalon áttolni a pénzt, hogy a tranzakció költségét is én viselhettem, tehát az általuk ígért 87 USD-ből a végére 80.16 USD lett.

    Én megfizettem a tanulópénzt, soha többé spemall. És még arról nem is beszéltem, hogy az eredetileg rendelt szürke teló helyett arany színűt kaptam, és az IMEI számai sem voltak meg (elvileg tesztelték értékesítés előtt a telefont, de nekem kellett MAUI Meta 3G-vel visszaírnom). Majd miután kiderült, hogy nem akksihibás a teló, hanem alaplap lesz, amit le is írtam nekik, és úgy küldtem vissza a telót, és ők a javítást követően vették észre, hogy a teló nem szürke, mint amit annak idején rendeltem, hanem arany színű (amit nem mellékesen az érkezéskor már jeleztem, és ekkor kárpótoltak is egy utólag megküldött fekete tokkal), valamint az állítólagos javítást követő többszöri teszt után kérdezték meg, hogy amúgy az akksit is visszaküldtem-e, majd 1 napra rá megtalálták a dobozában, ahová tettem, mivel minden gyári tartozékot visszakaptak, mivel biztos voltam benne, hogy a javítás egy alaplapcsere lenne, amit egy Elephone esetében szerintem nem lép meg senki, hanem cserélik a telót.

    Végülis a lapcserét valóban nem csinálták meg, de a telefoncserét sem, így a pénzemet, és az időmet is rabolták...

Új hozzászólás Aktív témák