Új hozzászólás Aktív témák

  • vmate6

    csendes tag

    Üdv!
    No, mivel kb én kezdtem, hátha én is fejezem be :D
    TD/német raktár rendelés, spoiler: happy end (számomra)
    02.04.: rendelés, 02.05.:feladás, 02.06.: utolsó bejegyzés trackingen...
    02.22.: Magyar Posta: nem érkezett meg hozzánk a csomag, a feladó kerestesse a német postánál
    02.23.: tájékoztatva a TD, válasz: elküldtük, pls kérdezd meg újra, de azért mi is kerestetjük
    02.26.: nincs infó, többen is vagyunk a problémával, sokan szóltak a paypalnak is :K jaés ha jövő keddig nincs update, akkor érdtéktelen a vásárlás, a szállítás csúszhat, de például a születésnap nem... TD válasz: hát, a kerestetés 1-2 hónapot is igénybe vehet... de nézd milyen jók vagyunk, lesz refund: TD pont vagy resend? (ofc már nincs raktáron a termék)
    03.04.: nézd TD milyen jó vagyok én is, többet vártam, mint ígértem :P egyik ötlet sem tetszik, mi lenne, ha visszautalnátok a pénzt? TD válasz (03.07): biztos azt szeretnéd?
    03.08.: igen (meg 5* a supportnak és ha lesz raktárfrissítés, veszek cuccot, ok? ***) TD válasz (03.09.): 3-5 nap múlva visszautalva.

    03.11. PayPal: you have received a refund from TD Limited.

    Szóval a support is megoldja, lassabban, mint a PP dispute, de én nem visszafizetést rendeltem, hanem tabletet... szóval nem akartam megoldani ASAP.
    ***: BS-nek tűnik, de tényleg adtam 5 csillagot, és ha lesz restock, tényleg rendelek még onnan!
    És szerintem végetért a probléma a német postánál (már azóta itt többen kaptak rendelést), szóval nyugodtan lehet próbálkozni... de PAYPAL LEGYEN MINDIG!!!!!44444
    Happy end.

Új hozzászólás Aktív témák