Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    Xiaomiforsale.com

    Megtörtént az esemény!
    Ez a kis történet legyen inkább tanúság másoknak és az én hibámból tanuljanak :) mivel az okos ember ezt teszi.

    A topik gazda pedig az előző hozzászólásaimmal tegyen döntése szerint.

    Adott a shop és egy rendelés. A rendelés pontos dátuma. 2016. március 5. 16:24
    Bank kártyás fizetéssel.
    Sajnos a saját figyelmetlenségemből adódóan benéztem a típust, mert redmi 2 készüléket vásároltam nem redmi note 2-őt.
    Ezt észleltem és a rendelés módosítását kértem. 2016. március 5. 16:43
    Sok idő telt el kb 19 perc. :)
    Minden netes elérhetőségen jelezem, az összes levelező címen, Skype( amit szeretnek nem használni, facebook( amin állítólag néhány órán belül válaszolnak). lehet csak nekem nem :)
    Első válasz levélben érkezett : 2016. március 7. 11:18
    Miszerint már nem lehet módosítani mert a csomag úton van.
    Jó pár levélváltás után feladtam, itt kegyetlen lassú az ügyintézés, leginkább az előre fizetés ami rányomja bélyegét.
    Futárszolgálat első értesítése: 2016. március 7. 16:45
    Miszerint kaptak egy megbízást, de csomag még sehol, várják a beérkezést.

    Március 8-án ilyen illem levelek és facebookos üzenetek jöttek, hogy küldjem el a rendelésem igazolását első körön :), persze tiszta időhúzás volt, de mégis mintha foglalkoznának érdemben a dologgal.

    Mai napon március 9. reggel jött a levél, hogy csomagom érkezik Transoflex.
    10 és 12 között. 12,20 perckor meg is érkezett a csomag.

    A csomaggal minden ok, rendesen dobozolt még a telefon doboza is.

    Végeredmény:
    1.Erősen javaslom az oldalon a regisztrációt!!!

    2. Mielőtt vásárolnál egyeztess le mindent, hiába európai a raktár nem alapértelmezett a régiós rendelés alapján melyik hálózati normák vannak az adott térségben preferálva. ( Persze ezt nem is kell nekik tudni, de egy ügyfél orientált shopnál erre levélben rákérdeznek. )

    3.Rendelhető utánvéttel a csomag. Akkor drágább, de nem tudom milyen árfolyamon számolnak ez esetben.

    Pro:
    Gyors rendelés teljesítés. (Túl gyors) ennyi idő alatt itthoni shop sem teljesít.
    Annyi az ára ami a shopban fel van tüntetve, nincs külön költség!
    A kiválasztott termék érkezett. Eredeti dombbor nyomott holo matricával.

    Kontra:
    Lassú ügyintézés.
    Hiba esetén esélytelen a javítás.
    Vegyes érzelmeim vannak, dühös voltam az ügyintézőkre. Sajnos ilyen estben a túlautomatizált rendszerbe nehéz belenyúlni gondolom, és inkább nem is teszik meg.

    A lényeg megérkezett, túl vagyunk rajta, majd lesz tovább :) Gyorsan eladom. Jó készülék csak nem erre vágytam, ennyi a gond.

    Köszönöm mindenkinek a segítségét.

Új hozzászólás Aktív témák