Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz sirperducat #49724 üzenetére

    Ezt "Mr.1200 csomag" tényleg nem tudja!? Hajajjj pedig azt hittem ha valakitől, akkor itt mindenkinek aki már rendelt valaha csomagot tőled kell tanulnia... mi aki nem érünk fel a nagyságodhoz hiszen mi csak 1-2 csomagot rendeltünk idáig életünkben... bezzeg te... aki olyan alap kérdéseket tesz fel folyton, amit még egy első rendelő is tud (mert elolvassa az összefoglalót / google első 10 találatát a "Rendelés külföldről" címszóra keresve)

    (#49725) sirperducat
    Aham mesélj még... itt sokan biztos azért rendelnek külföldről mobilt / tabletet, mert az sokkal drágább, mint belföldön... és nem azért mert olcsóbban jönnek ki még +ÁFA +vám + vámkezelési költséggel is

    ~80-100$-os tablet ~20-25E Ft (áfázva-vámolva lesz: ~28-33E Ft)

    Fogadunk, hogy hasonló tudásút nem kapsz itthon ennyiért...
    (mondjuk ezt részben kicsit visszaszívom, mert az utóbbi évbe már sok kínai márka átbrand-elve megjelent a hazai piacon is egész kellemes árakkal... legutóbb sokan "ajánlották" a teszkós márkájú tabletokat / mobilokat... Op3n Dott márkanév alatt... ezek már gyakorlatilag tényleg "kínai árakon" vannak és garanciát is kapsz rá.. aztán a minőségük már más kérdés)

    De most egy "külföldi rendelés" topikba ne akard már "megtéríteni az embereket", hogy ti hülyék vagytok, hogy külföldről rendeltek...

    Van akinek az ár számít és nembaj ha "soká" jön meg, ez megrendeli külföldről
    És van akinek az azonnal kell és garanciát is akarok, az meg megveszi drágábban itthon!

    Legjobb példám, én most egy jóideje beleástam magam az SJ4000-be...
    (GoPro féle akciókamera)
    A topikjába / face-n összegyűjtöttük a megbízható külföldi és belföldi forrásokat!
    http://prohardver.hu/tema/sj4000_fullhd_action_cam/friss.html
    https://www.facebook.com/SJ4000HUN/posts/1514176738831510
    Aki lassan-olcsón akarja megrendeli külföldről.... akinek azonnal kell - garanciával, az meg megveszi a magyar forrásból... mindenki eltudja dönteni mire van igénye / pénze / ideje...

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák