Új hozzászólás Aktív témák

  • IldiH

    aktív tag

    Sziasztok!
    09.25.-én vettem egy THL4400-at az ibuygou-tól, 10.02.-án meg is érkezett DHL-el. A telefonnal eddig semmi gond, de kispórolták a csomagolásból a 2 tokot, ami a honlapjuk szerint a tartozékok között van. Reklamáltam, mire elsőként bizonyítékot óhajtottak, elküldtem nekik a kicsomagolási videót (ezer kösz az itt olvasott tanácsért :R ). A következő válaszuk az volt, hogy a S-view cover az tulajdonképpen a védőfólia, ami rajta van a készüléken és a Protective Cover Case pedig a készülék hátlapja és ugye az is rajta van. És majd a legközelebbi vásárlásomnál adnak kedvezményt. Ragaszkodtam az igazamhoz, belinkeltem nekik a gyártói honlapot, más shopok oldalait, ahol a tartozéklistához képek is vannak és már a pénzemet kértem (22-25$). Erre azt írták (10.-én), hogy akkor elküldik mindkettőt. Tegnap ismét rájuk írtam, erre adtak egy TN-t, hogy már úton van. Mellékelem a nyomkövetés lekérdezéséről készült képet.
    Az a gyanúm, hogy igazából nem küldenek semmit (Gugli fordító forever nálam :B ). A PP-n még van néhány napom a reklamációhoz. Mi a tanácsotok?

Új hozzászólás Aktív témák