Új hozzászólás Aktív témák

  • Norb€€€

    aktív tag

    Sziasztok!
    Nov 7-én rendeltem Temuról, kiszállítási ablaknak nov 15-17-et írtak.

    Nov 20-án beérkezett az országba, és azóta nyomonkövetésnél az "Arrived in destination country" -nél ragadt.
    Azóta semmi frissítés, az MPL nyomonkövetésnél csak annyi van, hogy a feladó előrejelezte.
    Temu ügyfélszolgálata annyit nyilatkozott, hogy mivel már beérkezett az országba, majd a postától kell várnom az updateeket, keressem őket.
    Felhívtam őket is, de annyit mondtak, hogy ők is csak azt tudják mondani, amennyit látok a weboldalon, valószínűleg valahol vámkezelésen van, amire nincs ráhatásuk.
    Azért is furcsa, mert előtte is rendeltem 2 nappal csomagot, az 1 napot késve megjött, de az "Arrived in..." után 6 órával már a posta elkezdte feldolgozni. Ismerősöm 4 nappal utánam rendelt, neki ma szállítják.

    Történt már mással hasonló? Ez valahol beragadt a rendszerben, elveszett, vagy mi lehet? Ha nem frissül továbbra sem, kit lehet egyáltalán keresni, ha se a Temu, sem az MPL nem tud róla?

    A csomag értéke kb 25ezer, aminek a felét egy zseblámpa teszi ki. Vámkezelési díjról nem kaptam emailt/sms-t.

Új hozzászólás Aktív témák