Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz S1M0N #4057 üzenetére

    Alexandra esetében én is kaptam már az éleinél kicsit koszos/foltos könyveket, igaz, jó pár éves megjelenésűek voltak, valószínűleg polcokon vagy raktárban porosodtak. Nem volt annyira vészes, de azért elég gáznak tartom, hogy átvételkor náluk nem lehet sem reklamálni, sem kicseréltetni helyben, hanem elállási nyilatkozatot kell kitölteni és saját költségen kell elpostázni nekik. :U

    Egyébként azért nem személyesen vásároltam, mert náluk az akciós ár személyesen vásárolva nem érvényes, csak webshopból rendelve, ami szerintem ugyancsak nonszensz és kibaszás is a vásárlókkal. :U

    Így is, úgy is a boltban veszem át, akkor mi a szarért nem vehetem meg ott akciós áron az akció időtartama alatt? :F

    Arról nem is beszélve, hogy 15%-os engedmény van náluk alapból még a saját könyveikre is (Alexandra, Európa), míg máshol akár 20-25%.

    Nem tudom, a többi boltnál ez hogyan van, de ez nem túl vásárlóbarát megoldás.

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák