Új hozzászólás Aktív témák

  • tartlev

    csendes tag

    Sziasztok,

    szerintetek annak mi lehet az oka, ha a lencsét irodában (légkondi, számítógép, stb.) és otthon viselve teljesen kéenyelmesnek érzem, de amint kilépek az utcára (játszótér, bevásárlás, stb.) máris szárad a szemem és nagyon kényelmetlen? Soflex 55 lencse és Solo Care Aqua folyadék. A folyadékot még a próblencse miatt vettem, ami PrecisionUV volt (9.1-es görbülettel), majd mikor rendelni kellett, akkor Soflex 55-öt kaptam 8.9-essel, azt mondta az orvos, hogy ez így jó lesz, tiszta hülye voltam, hogy nem mondtam neki, hogy no fucking way. Namost ugye már maga a pszicikai hatás, hogy szerintem meg biztos nem lesz jó, már emiatt is kényelmetlennek érzem, pedig nem biztos, hogy kéne. Most cserélgetem a próbalencsét és a másikat, a SOflex első napokban nagyon rossz volt, napközben ki kellett vennem, mert nem bírtam, de adtam neki még egy esélyt és aztán következő nap 12-13 órán át észre se vettem, annyira kényelmes volt. Aztán most megint nagyon rossz és úgy látom, a kinn-benn az egyetleg logika, amit ár tudok húzni, hogy mikor rossz és mikor nem...

Új hozzászólás Aktív témák