Új hozzászólás Aktív témák

  • vargalex

    Topikgazda

    válasz urgoz #28648 üzenetére

    Sziasztok!

    A movieshark repo-ba feltettem a script.module.urlresolver 5.0.55-alpha verzióját, amiben javítottam a videa.hu linkek feloldását. A javítás része az is, hogy most már nem okoz gondot, ha kis-, nagybetű érzékeny paraméter van a stream URL-jében (azaz, ha más forrás esetén esetleg ez volt a gond, akkor az is "megjavul"). Ugyanis azt eddig az urlresolver kisbetűsre alakította. Többek között ezért sem ment a videa.hu linkek feloldása. Valamint a videa.hu esetén a minőség szerinti sorbarendezés sem volt jó, azt is javítottam.
    A módosításról küldtem egy pull request-et (patch-et), így valószínűleg előbb-utóbb bekerül a tvaddons repo-ba is, ezért jelöltem alpha-val (ha ők 5.0.55-re váltanak, akkor azt frissebbnek fogja minősíteni a Kodi).
    A javítás miatt a Netmozi és a dmdamedia kiegészítőknél is áttértem urlresolver-re resolveurl-ről (az urlresolver egy forkja, de már elég régen nem tartják karban).
    Tehát az összes kiegészítőben, ami urlresolver-t használ, megjavul a videa.hu találatok lejátszása.

    [ Szerkesztve ]

    Alex

Új hozzászólás Aktív témák