Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    (#24362) aryes

    Sajnálom, tényleg nem tudom reprodukálni a jelenséget. :( Pedig megnéztem mobilon, PC-n (Linux, Win) és az RPi2-n is. Mindegyiken volt hang. Logra érdemes lenne ránézni. Viszont a kiegészítő feloldja a linket, majd átadja a Kodinak, onnantól igazából nem sokat tudok vele kezdeni. A Kodid vagy támogatja a streamet, vagy nem...

    (#24364) Akelaus

    Ezt tapasztaltam én is, de ezek szerint a MindiGo is, mivel a Viasat a mai nappal lekerült a palettáról. :DD Ha még egyszer előfordulna, meglátom, mit tehetek. Kodi bugnak tűnik, de ha lesz még egy ilyen csatorna, kipróbálom megmondani előre Kodi kollégának, hogy milyen típusú a kodek és nem csak hang van.

    Egyébként az addonokat Python2.7-ban (friss Kodi verziókban már talán Python3 is támogatott), illetve C/C++-ban tudod megírni. Előbbi platformfüggetlen, hasznos az ilyen linkfeloldós pluginoknak, a komolyabbak, mint pl vizualizációk/transmission szerű kliensek stb pedig binárisra fordított, az adott platform processzorának megfelelően vannak csomagolva. De a Python része hihetetlenül egyszerű. Ha érdekel a dolog, kb itt minden le van írva, viszont számomra a legértékesebb forrás ez a docs volt. Az MSrepos addonokba pedig kicsomagolás után bele tudsz nézni. De a Mindigo forrását ide is feltettem: [link]

    (#24365) rooney8

    Belenéztem a kérdéses kiegészítőbe:

    if drm_info == True:
    control.infoDialog(u'Lej\u00E1tsz\u00E1s sikertelen. Az \u00E9l\u0151 ad\u00E1s DRM v\u00E9delemmel van ell\u00E1tva.', icon='')
    return

    Sajnos a kiegészítő nem támogat DRM védett tartalmakat egyelőre. Nem lehetetlen, de ahhoz bele kéne nyúlni az addonba.

    ----------------------------------------------------------------------------------------

    MindiGO 1.0.5 vihető a repóból. :D A MindigTV-t meg mindjárt leszedem a kínálatból, mivel már rég nem működőképes.

    [ Szerkesztve ]

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Új hozzászólás Aktív témák