Új hozzászólás Aktív témák

  • st6969

    őstag

    válasz Somatom #16023 üzenetére

    "A kölcsönzős cégnek biztos lehet szólni..."

    Aha...Jártam egyszer úgy, hogy a lányommal Szegeden, csak a móka kedvéért bérelni szerettem volna egy Lime-ot (korábban Pesten már többször is mentünk vele, van élő regisztrációm, stb.). Ki is néztük a rollert. Egy forgalmas rész egyik oldalán volt, de mi a másik oldalán szerettük volna használni, ezért úgy döntöttem, hogy először áttolom, és majd ott indítom be (akár 5-6 perc is lehet, mire átjutok a túloldalra, így gondoltam azt nem fizetem ki 50Ft/perc áron, úgy, hogy közben gyakorlatilag állok). Gyorsan rájöttem, hogy ez rossz ötlet volt, ugyanis elkezdtem tolni feloldatlan állapotban, és a zebra közepén úgy befékezett, hogy alig bírtam átcibálni. Nyilván azt gondolta a rendszer, hogy lopni akarom. Mondom sebaj, még 10 méter, aztán feloldom. Így is történt, sikeresen feloldottam, megszűnt a blokkolás, el is indult a számláló. Igen ám, de a roller nem mozdult. Tolni lehetett, meg lábbal hajtani, befékezve nem volt már, de a motor nem ment. Akksi töltve volt, ezt jelezte. 5 percig szenvedtem vele sikertelenül, majd leállítottam a bérlést. Le is vonta az 500Ft-ot (250Ft feloldás + 5x50Ft). Semmi gond, mondom bejelentem, hogy probléma van. Itt döbbentem rá, hogy ügyfélszolgálat az nem létezik. Vagy negyed órát kerestem a neten, folyamatosan valami amerikai oldalra dobott. Szerencse, hogy tudok angolul, így azon az oldalon írtam is egy reklamációt, de nem voltam benne biztos, hogy az egyáltalán ugyanez a cég-e. Na mindegy, elengedtem a dolgot, átmentünk egy másik helyszínre, ott rollereztünk, nem volt gond.
    Azt elismerem, hogy én voltam a hunyó, amiért többet tologattam üresben, mint amennyi szerintük normális. Ezt megtanultam. De hogy nincs egy élő ember, akivel magyarul tudnék beszélni, ha baj van?! Ez számomra hihetetlen (ez nem most volt, szóval azóta lehet, hogy ez változott). Joli néni hogy oldja meg, ha gondja van, honnan kér segítséget, akár csak az applikáció használatához?
    Amúgy 2 hét elteltével visszajött az 500Ft-om egy bocsánatkérő levél kíséretében, de ez akkor is elég fura volt...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák