Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Degeczi #16720 üzenetére

    Köszi, megnéztem őket, tényleg szebb volt a Paperwhite képe, szóval vettem is egyet. Egyelőre pár pdf-et szórtam fel rá, de ezeknek a skálázásával nem vagyok elégedett (ha túl nagy az oldal, és ezért aprók a betűk, akko csak belezoomolni lehet, az viszont nem egy elegáns megoldás, ráadásul ugye mozgatásnál jókora utánhúzás van az újrarajzolás miatt, ami megint nem kellemes), szóval ki kell majd találnom, hogy milyen ebook formátumot szeret, ami tényleg jól nagyítható, és újra is tördel.

    Meg megnézem majd, hogy az Amazon havi 10 EUR / tetszőleges számú könyv letöltése a soktízezres készletülkből az pontosan milyen kínálattal működik (és főleg milyen nyelven, mert angolul olvasok bármit, de a némettel még hadilábon állok, ez meg német lokalizációs cucc és ajánlat). Ha jól fel vannak szerelkezve, még akár az is megérheti - valószínűleg inkább, mint egyesével megvenni egy rakás könyvet, aminek egy jelentős része ráadásul amúgy is megvan papíron.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák