Új hozzászólás Aktív témák

  • dzsi23

    addikt

    válasz Ra3 #31281 üzenetére

    Kíváncsi leszek a véleményedre. :) Mint említettem, nekem sok volt a polír, mert az óra és a szíj is full políros, de mondjuk egy szürke bőrszíjjal ütős lehetett volna, csak én nem hordok bőrt.

    #31297 Ubulhun:
    Egészen más mércével kell nézni négyzet/téglalap alapú órákat. :K De majd beszámolok róla, amikor megjön. :D

    #31397 zoarden:
    "de szinte reakció nélkül történt. Akkor minek..."

    Ezen én már túllendültem; sok hozzászólásom reakció nélkül marad, néha később valaki más leírja ugyanazt, arra meg reagálnak, de ez van, már csak a saját szórakoztatásomra írok, facebookon sem gyűjtöm a lájkokat, és itt sem hat meg, ha olykor ignorálnak. :N
    Viszont én sem reagálok mindenre, sokszor még arra sem, amire szeretnék... vagy fáradt vagyok, vagy olyan dolgot írnék, amit már sokszor leírtam, és nem akarom még egyszer, vagy valaki hülyeséget ír, de nem ér annyit, hogy belemenjek egy vitába (bár még így is túl sokszor teszem meg). :) Ráadásul mostanában nagyon beindult mindkét topik, néha követni is nehezemre esik a többi dolgom mellett, ezért van, hogy több napos hozzászólásokra reagálok. :D

    #31317 Churpik:
    "Előbb észre fogják venni, mint a Martint, főleg a csajok."

Új hozzászólás Aktív témák