Új hozzászólás Aktív témák

  • Mi a Manó?!

    tag

    Sziasztok!

    Van egy Lem5 okosórám, amit Kingroot programmal rootoltam. A napokban rányomtam a szoftver frissítés menüre, ahol jelezte, hogy érkezett egy gyári frissítés, de a root miatt nem engedte telepíteni. Na innentől kezdődik a kálváriám...
    Hirtelen felbuzdulásból úgy döntöttem, hogy nekem már pedig kell az az új frissítés, így minden utánajárás nélkül elkezdtem a Play áruházból mindenféle unroot programmal próbálkozni, hogy az majd jól megszünteti a root jogosultságot és mehet fel a gyári frissítés. Először a "Root App Deleter" programmal próbálkoztam, de semmi. Másodjára a "Root Uninstaller" programmal, de azzal se. Harmadjára a "Simply Unroot" programmal, de az sem. És legvégül az "Unroot MTK Device" programmal, ami úgy tűnt, hogy csinál valamit, mert némi futtatás után próbálta újra indítani az órát, de az egy idő után elakad a Bootolási folyamatban és csak folyamatosan világít naphosszat a Lem5 logó, de semmi, nem képes újra indulni! A Recovery menüjébe be tudok menni és ott törölni az "eMMC" particiót, de sajnos az sem segít. Ha pc-re kötöm, akkor ha recovery menüben vagyok látja a pc, de nem tud kommunikálni vele, mert nem megnyitható vagy elérhető...
    Tudna valaki abban segíteni, hogy mivel lehetne újra életet lehelni a készülékbe, vagy ajánlani valakit, aki ért hozzá és meg tudja javítani, mert bár van Kínai garancia gondolom az órára, mivel január végén hozta a posta, de nem mennék csak a végső esetbe bele, egy több hónapig tartó gariztatási tortúrába, főleg úgy, hogy ha a rootolásnak nyoma maradt, akkor gondolom a garancia is ugrott vele, ha a Kínai szerviz észre veszi a mókolást, így az is fizetős lenne és ki tudja milyen árban mérnék a javítást.

    Köszönöm előre is a válaszokat és a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák