Új hozzászólás Aktív témák

  • Scarletiel

    senior tag

    Egy éve váltottam Android-ról IOS-re egy sima Iphone 13-al. Szolgáltatónál vettem 0%-os részletre és 270k volt. A döntésem az alábbiak szerint alakult:
    - 5 éves támogatás
    - Ismerőseim alátámasztása alapján elmondható, hogy 3-4 év múlva is minden az ég világon fluidan fut és támogatott, max egy 20-asért kell benne akku-t cserélni.
    - Ugyan nem használom játékra, de ebben az árkategóriában ebben a telefonban a legerősebb a GPU rész.
    - 4GB RAM van benne, de a rendszer fluidabb mint a 8GB-os androidos telefonok.
    - Gyönyörű képeket készít
    - Minden ami van benne egyszerűen működik. Hozzáteszem én nem vagyok fejlesztő, nem használom a mindennapi életem dokumentálására, munkára, munkán kívül mindenre is. Telefonálni, netezni, bankolni, zenét hallgatni, GPS-t használni, fizetni, fényképezni, email-ezni használom. Illetve azokat az ügyeket amik nem igényelnek számítógépet ezen intézem. Erre elég lenne egy 100 ezres androidos telefon is? Lehet, csak abból volt nem egy és mind egy nagy rakás vacak volt tele csalódással, hiányérzettel.
    - Gyönyörű kijelző és végre egy telefon ami 6 colos, nem nagyobb nem tepsi, elfér a zsebemben kényelmesen ÉS nem szappantartó alakú hanem téglásabb kialakítású. Ezt megfogom és a kezemben marad, a többi lekerekített meg folyamatosan mászik ki a kezemből főleg a nagy tepsi méret miatt.
    Az Akku idő az én felhasználásom mellett 2 nap pedig nincs benne 5000-6000-es akku...
    Szóval szerintem valamit tudnak az Apple-nél. Lehet, hogy nem tudom testreszabni a telefont, lehet, hogy vannak olyan feature-ök amik android oldalon vannak, de nekem nem hiányzik. Kapok egy telefont ami működik mint telefon és mint hordozható multimédiás szórakoztató eszköz és pont. Azóta vettem mellé egy Airpods 3-at és imádom. Szép a hangzás van basszus, nem esik ki a fülemből, 6 órát simán tudom hallgatni, a hangereje meg sokkal nagyobb mint a többi fülesemnek amik voltak.
    Van benne valami, hogy maga az ökoszisztéma tetszik nagyon az embereknek, meg az, hogy minden csak úgy működik.

Új hozzászólás Aktív témák