Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Szabi® #202 üzenetére

    Ezekhez miért indokolt egy 400 ezres apple gép ? :N Windows/asztal/jobb klikk/ új szöveges dokumentum.

    :)) :)) :))
    Megnézném annak a HR-esnek a fejét, aki Notepadben kókányolt önéletrajzot kap :D

    Vagy nem ismered a windows-t, vagy a végletekig akarod ideologizálni az apple gépeit.

    Én igazából úgy látom, hogy egyik platformot sem ismered jól, a Windowst felhasználói szinten elpötyögöd, Mac-et meg max a Youtube-on láttál és így alkotsz sommás véleményt.

    Én évekig használtam Mac-et (ráadásul régebbi Inteles vasakat) és a mostani aránylag új HP munkaállomásom mellett visszasírom a 2011-es Mac Mini-met, ami a fullos i7-es gépet kiröhögi még ma is sok tekintetben, hála a Windows ostobaságainak.
    2023-ban nincs még normális több monitor és virtuális desktop kezelés?
    Eltérő felbontású monitoroknál össze-vissza DPI-vel nyitja meg az alkalmazásokat?
    Ha adott alkalmazást egy 1080p-s monitorról áthúzok egy 4k-sra, akkor elmossa az UI-ját, mert képtelen értelemesen DPI-t váltani?
    Virtuális desktopnál több monitor esetén nem képes különbséget tenni a monitorok között és együtt mozgatja a desktopot mindenhol? RÖHEJ!!!
    Képtelen maga a rendszer a normális keresésre? Rákeresel valamire és percekig szarakodik egy találattal, már ha talál egyáltalán valamit? Külsős alkalamzások kellenek mindenhez, ami MacOS alatt alapból, zökkenőmentesen megvannak? (És ezek is kompromisszumossak?)

    Ezeket a MacOS (sőt a Linux is) már vagy 10 éve képes gond nélkül megoldani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák