Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Mit lehet csinálni ebben az időben....(felénk hó szálíngózik) a netet bújom, míg anyukám (asszony) ebédet főz.. A régi, szeretett pecabotomat próbálom beazonosítani, amivel pecázgattam ifiként. Akár vennék is egyet, de ahhoz a pontos típus kellene. Külföldi hirdetési oldalakon találtam képet, ide feltenném. Germina Standard a típus ha minden igaz, és talán 180cm. Magyar oldalakon semmit nem találok, pedig akkoriban elterjedt típus volt (82'-83' körül vehettem). Ha valaki be tudná azonosítani képről (pontos név, hossz, dobósúly..), megköszönném. Ezenkívül beazonosításra vár egy hasonló évjáratú, sárga színű, üveg, szovjet spiccbot, emlékeim szerint 4m-es volt. Erről nem találok képet. Szülői házba fatert megkérdeztem, nem-e tudja a régi horgászcuccaim merre vannak, de nem emlékezik merre kallódtak el..... Tudom hogy ma már semmire nem való, csak egy kis nosztalgia. Ha valaki képről felismeri, kérem jelezze.
    Aki kiment pecázni, annak görbüljön! Otthon maradottaknak meg merevedjen...! :)

Új hozzászólás Aktív témák