Új hozzászólás Aktív témák

  • Tul

    aktív tag

    RUDI! Van egy kis gondom! Bele kéne javítani a 9600xt-s minitesztbe (Sapphire Ati 9600XT by Hetesi Gergely / Tul@PH!)!

    ''Miskolc óriási nagy város, mégsem lehet találni egyetlen boltot sem, ahol kényem-kedvem szerint válogathatok a vga karik között. A SzoftverABC-től mindenkit óva intek, egy ismerősöm ott dolgozik és nem ritkán használt (esetleg egy másik helyen nem bevált) dolgokat nyomnak a kezedbe. Ha biztosan új cuccot akarsz, rendelni kell (egyébként sincs soha semmi raktáron rudi: ez a vidéki kisboltok átka, hogy én ezzel mennyit szívtam...), ez megint legalább három hét. Na én a második hét után meguntam, kivertem a balhét, visszaadták a foglalómat és végre megvettem a T-Net-ben, 52500Ft-ért (rudi: olcsóbb mint az ASUS).''

    Ebből kéne az ismerősös részt valahogy okosan kiszedni, mert kiderült ki is az az ismerős, gondolhatod a munkahelyen mennyire örültek neki... De azért a negatív hangvétel mindenféleképpen maradjon, mert a hely továbbra is gané:DD

    Valahogy így jó lesz:
    ''Miskolc óriási nagy város, mégsem lehet találni egyetlen boltot sem, ahol kényem-kedvem szerint válogathatok a vga karik között. A SzoftverABC-től mindenkit óva intek, sokszor akadnak problémák az ott vásárolt dolgokkal (persze hol nem) és legtöbbször szinte semmi nincs raktáron ha biztosan jó cuccot akarsz, rendelni kell (rudi: ez a vidéki kisboltok átka, hogy én ezzel mennyit szívtam...), ez megint legalább három hét. Na én a második hét után meguntam, kivertem a balhét, visszaadták a foglalómat és végre megvettem a T-Net-ben, 52500Ft-ért (rudi: olcsóbb mint az ASUS).''

    Remélem megoldható:U, bocsi a kellemetlenségért, de felkapottabb lett az oldalad, mint azt az elején sejtettem volna (meg az ismerős is tovább maradt ott dolgozni:) ). Egyébként tojnék az egészre, de a sráccal nem akarok kitolni, gondolom így is tarthatta a hátát:B

    Skoda 120L..::NEED FOR STREET::..

Új hozzászólás Aktív témák