Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Runner_fxr #14536 üzenetére

    így van
    comb az nagyon megtévesztő, mert belső, hátsó oldal nagyon könnyen telítődik zsírral, úgy hogy észre sem veszed, de a centi megugrik 5-10-el
    szerintem senki nincs itt 12-14% testzsír alatt és 52-55-ös valós izomkerület felett

    Azonban viszonylag jól építhető, de sajnos gyorsan is bomlik le. Akit keresztszalag vagy meniszkusz miatt műtöttek, azok nagyon is tudják mire képes pár hónap kényszeres tétlenség
    Én is sokat vesztettem a combomból mert tavasszal még járni is fájt, akkor volt a legnagyobb mikor amerikai fociztam, 135 kilós saját súllyal megtartani és tologatni a másik 120-130 kilós "csöppséget" a támadósorban elég jó combot hozott, bruttó 72 volt, de nettó is 60 felett.

    Egyébként meg vádlira és combra mondok két jó próbát saját testtömeghez való edzettség/edzetlenség felmérésére, szigorúan bemelegítés vagy tekerés utánra:
    vádli -> egylábas vádli, 20-30-nak kell mennie minimum (egyensúly miatt 2 ujjal támaszkodjon meg mindenki egy székben vagy korlátban, ne engem terheljen a felelősség ha valaki pofára esik :) )
    comb: 20-30 méter kitörés nyak mögött egy seprűnyéllel. Jelzem sokan nem fognak tudni végigmenni rajta
    első sorban a külső combizom és a csípőt stabilizáló izmok gyengesége miatt.

    neten találtok videót mindkettő szabályos végrehajtásáról

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák